O firmie LEAN SYSTEMS


Zespół Lean Systems tworzą młode osoby, zafascynowane możliwościami jakie niesie za sobą usprawnianie codziennej pracy. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają trafnie diagnozować problemy oraz odnajdować rozwiązania spełniające oczekiwania każdego klienta.

W każdym przypadku indywidualizujemy podejście do Państwa problemu, tworząc dedykowane rozwiązania techniczne i organizacyjne.


parallax layer

Nasi konsultanci oraz konstruktorzy dzięki swojej kreatywności i wiedzy technicznej

ROZWIĄZUJĄ NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANE I ZŁOŻONE PROBLEMY.

Zespół Lean Systems stara się jak najściślej współpracować z przedsiębiorstwem,
dążąc do stworzenia rozwiązania niepowtarzalnego i funkcjonalnego.


Głównym obszarem działalności Lean Systems jest pomoc przedsiębiorstwom we wdrażaniu usprawnień, głównie przez zastosowanie narzędzi Lean Manufacturing. Każde wdrożenie poprzedzone jest wstępnym audytem, dzięki czemu udaje się odnaleźć newralgiczne punkty, od których należy zacząć poprawę.

Nasi konsultanci stosują znane rozwiązania, jednak dostosowują je do specyficznych warunków panujących w przedsiębiorstwie. Każde narzędzie wdrażane jest kompleksowo, poprzez zastosowanie usprawnień organizacyjnych, a także technicznych. Wiedza naszych konsultantów – inżynierów – pomaga w projektowaniu rozwiązań technicznych, tak aby wprowadzana zmiana obejmowała wszystkie części przedsiębiorstwa.

Lean Systems zajmuje się także projektowaniem i wykonywaniem rozwiązań technicznych oraz maszyn i urządzeń. Każdy projekt wykonywany jest pod wymagania klienta, a zaprojektowane rozwiązanie jest zoptymalizowane pod względem kosztów wytworzenia i jakości.


parallax layer

Nasz zespół oferuje także kompleksowe wykonanie projektu

OD WSTĘPNEJ WIZJI, PO MODEL 3D, ORAZ WYTWORZENIE CZĘŚCI

i podzespołów i zamontowanie ich u klienta.


Zespół Lean Systems współpracuje także z branżą kosmiczną, tworząc projekty części oraz mechanizmy, a także odpowiadając za optymalizację stworzonych już projektów.

Nasza współpraca z zakładami technicznymi pozwala na wykonanie każdego typu części, korzystając z popularnych metod obróbki metali i tworzyw sztucznych, a także wykorzystując wydruk 3D z metali i tworzyw sztucznych.